“Homecoming: The Live Album” – właśnie taki tytuł nosi nowa płyta Beyoncé. Data jej wydania nie jest zresztą przypadkowa. To właśnie na dziś zaplanowana jest premiera dokumentu na platformie Netflix, w którym wystąpiła artystka.

Film Homecoming przedstawia zeszłoroczne przygotowania do koncertu wokalistki na popularnym wśród gwiazd i influencerów festiwalu Coachella. Gwiazda swoim dwugodzinnym show jak zawsze rzuciła publiczność na kolana – zaśpiewała wtedy aż 26 piosenek w kostiumach z metką “Balmain”, a na scenie towarzyszyła jej prawie setka tancerzy.

‘Homecoming’ przedstawia kulisy słynnego występu Beyoncé w na festiwalu Coachella w 2018 r. Zdjęcia i wywiady nagrane podczas przygotowań do wydarzenia pokażą widzom jak wiele emocji towarzyszy twórcom od narodzin pomysłu do jego realizacji.”- możemy przeczytać w informacji prasowej przesłanej przez Netflix” – czytamy.

Na płycie Homecoming: The Live Album znajdziemy aż 40 piosenek wykonanych na żywo. Co ciekawe, płyta jest już od razu dostępna na kilku popularnych platformach streamingowych. Wcześniej, piosenek Bey można było tylko posłuchać głównie na Tidalu.